Okresní přebor družstev 2016/17

Vážení šachoví příznivci. V minulých dnech byl rozlosován další ročník Okresního přeboru Novojičínska družstev v šachu, kterého se zúčastní 6 družstev. Hrát se bude opět dvoukolově.....V herně v sokolovně přivítáme v neděli 19.2. 2017 družstvo Kopřivnice "C", které je po 7. kolech v čele soutěže a bude chtít u nás rovněž uspět. Celé rozlosování  i s termíny soutěží mládeže najdete dále....
 
Výsledky jednotlivců v 7. kolech:
 
 

Výsledky na šachovnicích - 1.kolo

Spartak Bílovec

 

TJ Frenštát „B“

Cyroň Karel (Z,H)

1793

1

-

0

1623

Žáček Josef (Z)

Opluštil Jiří (Z)

1745

½

-

½

1576

Klecker David (Z,k)

Píša Lubomír (Z,H)

1597

1

-

0

1254

Vojvodík Vlastimil (Z)

Babiš Zdeněk (Z,k)

1571

1

-

0

1594

Literák Jaromír (Z,zk)

Thiel Antonín (Z)

1273

0

-

1

1405

Šlechta Josef

Janes Martin (Z)

1412

½

-

½

1441

Mol Václav

Bravanský Lukáš (Z,H)

1371

0

-

1

1322

Dobiáš Zdeněk

Falhar Břetislav (zk)

1231

½

-

½

1270

Klecker Jan

 

:

 
 

 

Nový Jičín „B“

 

TJ Fulnek

Papán Cyril (Z,V)

1948

½

-

½

1775

Pindjak Michal (Z)

Míčka Jaroslav (Z)

1800

0

-

1

1858

Kubelka Martin (Z,zk)

Bienek Petr (Z,V)

1853

½

-

½

1665

Šerek Ondřej (Z,H)

Folta František (Z,zk)

1850

1

-

0

1795

Vrobel Jaromír (Z,k)

Mikoška Josef (Z,H)

1741

1

-

0

1609

Berek Miroslav (Z)

Zátopek Oldřich (Z)

1776

0

-

1

1687

Šima František (Z)

Adámek Emil

1651

1

-

0

1656

Přikryl Stanislav (Z)

Golich Jaroslav

1587

0

-

1

1578

Kubelka Jaroslav

 

4

:

4

 
 

 

ŠK ASK Tatra Kopřivnice „C“

 

TJ Mořkov „B“

Bíža Miroslav (Z,V)

1683

1

-

0

1582

Adamčík David (Z,k)

Koleček Jiří (Z,V)

1635

½

-

½

1511

Macháč Petr (Z,zk)

Štefaník Marek (Z,H)

1677

1

-

0

1664

Fabík Jan (Z)

Zeman Bořivoj (Z)

1638

½

-

½

1646

Černoch Petr (Z)

Zeman Karel (Z,zk)

1741

1

-

0

1481

Sládkovská Petra (Z)

Neuwirth Jaroslav (Z,k)

1759

0

-

1

1380

Černoch Josef

Smělý Pavel

1827

1

-

0

1000

Hegar Lukáš

Prokop Michal

1389

1

-

0

1000

Géryk Tobiáš

 

6

:

2

 
 

 

Výsledky na šachovnicích - 2.kolo

TJ Frenštát „B“

 

TJ Mořkov „B“

Šimetka Vlastimil (Z)

1799

0

-

1

1999

Jančálek Petr (Z,V)

Žáček Josef (Z)

1623

½

-

½

1582

Adamčík David (Z,k)

Klecker David (Z,k)

1576

0

-

1

1511

Macháč Petr (Z,zk)

Literák Jaromír (Z,zk)

1594

1

-

0

1664

Fabík Jan (Z)

Šlechta Josef

1405

0

-

1

1646

Černoch Petr (Z)

Mol Václav

1441

½

-

½

1481

Sládkovská Petra (Z)

Dobiáš Zdeněk

1322

1

-

0

1154

Mička Martin

Blažek Stanislav

1000

1

-

0

1000

Géryk Tobiáš

 

4

:

4

 
 

 

TJ Fulnek

 

ŠK ASK Tatra Kopřivnice „C“

Šíma Pavel (Z)

1977

1

-

0

1683

Bíža Miroslav (Z,V)

Pindjak Michal (Z)

1775

½

-

½

1635

Koleček Jiří (Z,V)

Kubelka Martin (Z,zk)

1858

1

-

0

1677

Štefaník Marek (Z,H)

Šerek Ondřej (Z,H)

1665

½

-

½

1638

Zeman Bořivoj (Z)

Vrobel Jaromír (Z,k)

1795

1

-

0

1741

Zeman Karel (Z,zk)

Šima František (Z)

1687

1

-

0

1759

Neuwirth Jaroslav (Z,k)

Přikryl Stanislav (Z)

1656

1

-

0

1691

Novotný Jaroslav (Z)

Kubelka Jaroslav

1578

1

-

0

1389

Prokop Michal

 

7

:

1

 
 

 

Spartak Bílovec

 

Nový Jičín „B“

Cyroň Karel (Z,H)

1793

0

-

1

1893

Žlebčík Ladislav (Z)

Opluštil Jiří (Z)

1745

½

-

½

1800

Míčka Jaroslav (Z)

Píša Lubomír (Z,H)

1597

0

-

1

1853

Bienek Petr (Z,V)

Babiš Zdeněk (Z,k)

1571

0

-

1

1850

Folta František (Z,zk)

Thiel Antonín (Z)

1273

0

-

1

1741

Mikoška Josef (Z,H)

Janes Martin (Z)

1412

0

-

1

1776

Zátopek Oldřich (Z)

Langer Rudolf (Z)

1250

1

-

0

1651

Adámek Emil

Bohdal Karel

1243

1

-

0

1244

Trifonov Daniel

 

:

 
 

 

Výsledky na šachovnicích - 3.kolo

Nový Jičín „B“

 

TJ Frenštát „B“

Míčka Jaroslav (Z)

1800

½

-

½

1733

Šindler Václav (Z,V)

Bienek Petr (Z,V)

1853

1

-

0

1799

Šimetka Vlastimil (Z)

Folta František (Z,zk)

1850

1

-

0

1623

Žáček Josef (Z)

Mikoška Josef (Z,H)

1741

0

-

1

1576

Klecker David (Z,k)

Zátopek Oldřich (Z)

1776

1

-

0

1254

Vojvodík Vlastimil (Z)

Adámek Emil

1651

½

-

½

1589

Vallo Ján

Holiš Jaroslav

1694

½

-

½

1441

Mol Václav

Golich Jaroslav

1587

½

-

½

1322

Dobiáš Zdeněk

 

5

:

3

 
 

 

ŠK ASK Tatra Kopřivnice „C“

 

Spartak Bílovec

Koleček Jiří (Z,V)

1635

1

-

0

1793

Cyroň Karel (Z,H)

Štefaník Marek (Z,H)

1677

½

-

½

1745

Opluštil Jiří (Z)

Zeman Bořivoj (Z)

1638

½

-

½

1597

Píša Lubomír (Z,H)

Zeman Karel (Z,zk)

1741

1

-

0

1571

Babiš Zdeněk (Z,k)

Neuwirth Jaroslav (Z,k)

1759

1

-

0

1412

Janes Martin (Z)

Novotný Jaroslav (Z)

1691

1

-

0

1325

Bravanský Michal (Z,H)

Hlaváček Pavel (V)

1733

1

-

0

1250

Langer Rudolf (Z)

Prokop Michal

1389

1

-

0

1243

Bohdal Karel

 

7

:

1

 
 

 

TJ Mořkov „B“

 

TJ Fulnek

Jančálek Petr (Z,V)

1999

1

-

0

1977

Šíma Pavel (Z)

Hromádka Jaromír (Z,V)

1730

0

-

1

1858

Kubelka Martin (Z,zk)

Adamčík David (Z,k)

1582

½

-

½

1665

Šerek Ondřej (Z,H)

Macháč Antonín (Z,V)

1682

0

-

1

1795

Vrobel Jaromír (Z,k)

Macháč Petr (Z,zk)

1511

½

-

½

1609

Berek Miroslav (Z)

Fabík Jan (Z)

1664

0

-

1

1687

Šima František (Z)

Černoch Petr (Z)

1646

1

-

0

1656

Přikryl Stanislav (Z)

Sládkovská Petra (Z)

1481

1

-

0

1000

Mišun Vojtěch

 

4

:

4
 

   
 

 

Výsledky na šachovnicích - 4.kolo

TJ Frenštát „B“

 

TJ Fulnek

Šindler Václav (Z,V)

1733

½

-

½

1775

Pindjak Michal (Z)

Žáček Josef (Z)

1623

0

-

1

1858

Kubelka Martin (Z,zk)

Klecker David (Z,k)

1576

½

-

½

1665

Šerek Ondřej (Z,H)

Vojvodík Vlastimil (Z)

1254

½

-

½

1795

Vrobel Jaromír (Z,k)

Šlechta Josef

1405

0

-

1

1609

Berek Miroslav (Z)

Vallo Ján

1589

½

-

½

1687

Šima František (Z)

Mol Václav

1441

0

-

1

1656

Přikryl Stanislav (Z)

Dobiáš Zdeněk

1322

0

-

1

1578

Kubelka Jaroslav

 

2

:

6

 
 

 

Spartak Bílovec

 

TJ Mořkov „B“

Cyroň Karel (Z,H)

1793

0

-

1

1999

Jančálek Petr (Z,V)

Opluštil Jiří (Z)

1745

0

-

1

1730

Hromádka Jaromír (Z,V)

Píša Lubomír (Z,H)

1597

0

-

1

1582

Adamčík David (Z,k)

Babiš Zdeněk (Z,k)

1571

0

-

1

1511

Macháč Petr (Z,zk)

Thiel Antonín (Z)

1273

0

-

1

1664

Fabík Jan (Z)

Janes Martin (Z)

1412

0

-

1

1646

Černoch Petr (Z)

Langer Rudolf (Z)

1250

0

-

1

1481

Sládkovská Petra (Z)

Bohdal Karel

1243

½

-

½

1380

Černoch Josef

 

½

:

 
 

 

Nový Jičín „B“

 

ŠK ASK Tatra Kopřivnice „C“

Papán Cyril (Z,V)

1948

0

-

1

1683

Bíža Miroslav (Z,V)

Bienek Petr (Z,V)

1853

½

-

½

1635

Koleček Jiří (Z,V)

Folta František (Z,zk)

1850

1

-

0

1677

Štefaník Marek (Z,H)

Vinklárek Vlastimil (Z)

1760

0

-

1

1741

Zeman Karel (Z,zk)

Zátopek Oldřich (Z)

1776

½

-

½

1759

Neuwirth Jaroslav (Z,k)

Adámek Emil

1651

0

-

1

1691

Novotný Jaroslav (Z)

Kutálková Šárka (H)

1587

0

-

1

1827

Smělý Pavel

Golich Jaroslav

1587

½

-

½

1389

Prokop Michal

 

:

 
 

Výsledky na šachovnicích - 5.kolo

ŠK ASK Tatra Kopřivnice „C“

 

TJ Frenštát „B“

Bíža Miroslav (Z,V)

1683

½

-

½

1994

Holík Jiří (Z,V)

Koleček Jiří (Z,V)

1635

1

-

0

1623

Žáček Josef (Z)

Štefaník Marek (Z,H)

1677

0

-

1

1576

Klecker David (Z,k)

Zeman Bořivoj (Z)

1638

1

-

0

1254

Vojvodík Vlastimil (Z)

Zeman Karel (Z,zk)

1741

1

-

0

1594

Literák Jaromír (Z,zk)

Neuwirth Jaroslav (Z,k)

1759

½

-

½

1589

Vallo Ján

Novotný Jaroslav (Z)

1691

½

-

½

1322

Dobiáš Zdeněk

Smělý Pavel

1827

1

-

0

1270

Klecker Jan

 

:

 
 

 

TJ Mořkov „B“

 

Nový Jičín „B“

Jančálek Petr (Z,V)

1999

0

-

1

1853

Bienek Petr (Z,V)

Hromádka Jaromír (Z,V)

1730

0

-

1

1850

Folta František (Z,zk)

Adamčík David (Z,k)

1582

½

-

½

1741

Mikoška Josef (Z,H)

Macháč Antonín (Z,V)

1682

1

-

0

1776

Zátopek Oldřich (Z)

Macháč Petr (Z,zk)

1511

1

-

0

1244

Trifonov Daniel

Fabík Jan (Z)

1664

0

-

1

1694

Holiš Jaroslav

Černoch Petr (Z)

1646

1

-

0

1587

Golich Jaroslav

Sládkovská Petra (Z)

1481

1

-

0

1000

Kubálková Leona

 

:

 
 

 

TJ Fulnek

 

Spartak Bílovec

Pindjak Michal (Z)

1775

1

-

0

1793

Cyroň Karel (Z,H)

Kubelka Martin (Z,zk)

1858

½

-

½

1745

Opluštil Jiří (Z)

Šerek Ondřej (Z,H)

1665

1

-

0

1597

Píša Lubomír (Z,H)

Vrobel Jaromír (Z,k)

1795

½

-

½

1571

Babiš Zdeněk (Z,k)

Berek Miroslav (Z)

1609

1

-

0

1273

Thiel Antonín (Z)

Šima František (Z)

1687

1

-

0

1412

Janes Martin (Z)

Přikryl Stanislav (Z)

1656

1

-

0

1250

Langer Rudolf (Z)

Kubelka Jaroslav

1578

0

-

1

1435

Mácha Václav (H)

 

6

:

2
 

   
 
 
 

 

Výsledky na šachovnicích - 6.kolo

TJ Frenštát „B“

 

Spartak Bílovec

Šindler Václav (Z,V)

1733

0

-

1

1793

Cyroň Karel (Z,H)

Žáček Josef (Z)

1623

0

-

1

1745

Opluštil Jiří (Z)

Literák Jaromír (Z,zk)

1594

1

-

0

1597

Píša Lubomír (Z,H)

Obšil Přemysl

1000

½

-

½

1571

Babiš Zdeněk (Z,k)

Šlechta Josef

1405

1

-

0

1412

Janes Martin (Z)

Mol Václav

1441

0

-

1

1325

Bravanský Michal (Z,H)

Dobiáš Zdeněk

1322

0

-

1

1250

Langer Rudolf (Z)

Klecker Jan

1270

0

-

1

1361

Horáček Jaroslav

 

:

 
 

 

TJ Fulnek

 

Nový Jičín „B“

Šíma Pavel (Z)

1977

1

-

0

1893

Žlebčík Ladislav (Z)

Pindjak Michal (Z)

1775

½

-

½

1853

Bienek Petr (Z,V)

Šerek Ondřej (Z,H)

1665

½

-

½

1850

Folta František (Z,zk)

Vrobel Jaromír (Z,k)

1795

½

-

½

1741

Mikoška Josef (Z,H)

Berek Miroslav (Z)

1609

0

-

1

1776

Zátopek Oldřich (Z)

Šima František (Z)

1687

½

-

½

1651

Adámek Emil

Přikryl Stanislav (Z)

1656

0

-

1

1694

Holiš Jaroslav

Kubelka Jaroslav

1578

0

-

1

1587

Golich Jaroslav

 

3

:

5

 
 

 

TJ Mořkov „B“

 

ŠK ASK Tatra Kopřivnice „C“

Hromádka Jaromír (Z,V)

1730

1

-

0

1683

Bíža Miroslav (Z,V)

Adamčík David (Z,k)

1582

½

-

½

1635

Koleček Jiří (Z,V)

Macháč Antonín (Z,V)

1682

½

-

½

1677

Štefaník Marek (Z,H)

Macháč Petr (Z,zk)

1511

1

-

0

1638

Zeman Bořivoj (Z)

Fabík Jan (Z)

1664

½

-

½

1741

Zeman Karel (Z,zk)

Černoch Petr (Z)

1646

1

-

0

1759

Neuwirth Jaroslav (Z,k)

Sládkovská Petra (Z)

1481

0

-

1

1691

Novotný Jaroslav (Z)

Černoch Josef

1380

½

-

½

1827

Smělý Pavel

 

5

:

3

 
 

 

Výsledky na šachovnicích - 7.kolo

TJ Mořkov „B“

 

TJ Frenštát „B“

Jančálek Petr (Z,V)

1999

1

-

0

1623

Žáček Josef (Z)

Hromádka Jaromír (Z,V)

1730

½

-

½

1576

Klecker David (Z,k)

Adamčík David (Z,k)

1582

1

-

0

1254

Vojvodík Vlastimil (Z)

Macháč Petr (Z,zk)

1511

0

-

1

1594

Literák Jaromír (Z,zk)

Fabík Jan (Z)

1664

1

-

0

1000

Obšil Přemysl

Černoch Petr (Z)

1646

1

-

0

1589

Vallo Ján

Sládkovská Petra (Z)

1481

½

-

½

1441

Mol Václav

Černoch Josef

1380

½

-

½

1322

Dobiáš Zdeněk

 

:

 
 

 

ŠK ASK Tatra Kopřivnice „C“

 

TJ Fulnek

Bíža Miroslav (Z,V)

1683

0

-

1

1775

Pindjak Michal (Z)

Koleček Jiří (Z,V)

1635

½

-

½

1858

Kubelka Martin (Z,zk)

Štefaník Marek (Z,H)

1677

1

-

0

1665

Šerek Ondřej (Z,H)

Zeman Bořivoj (Z)

1638

0

-

1

1795

Vrobel Jaromír (Z,k)

Zeman Karel (Z,zk)

1741

1

-

0

1687

Šima František (Z)

Neuwirth Jaroslav (Z,k)

1759

1

-

0

1656

Přikryl Stanislav (Z)

Novotný Jaroslav (Z)

1691

0

-

1

1904

Tejnský Břetislav (H)

Smělý Pavel

1827

1

-

0

1578

Kubelka Jaroslav

 

:

 
 

 

Nový Jičín „B“

 

Spartak Bílovec

Žlebčík Ladislav (Z)

1893

1

-

0

1793

Cyroň Karel (Z,H)

Bienek Petr (Z,V)

1853

½

-

½

1745

Opluštil Jiří (Z)

Folta František (Z,zk)

1850

½

-

½

1597

Píša Lubomír (Z,H)

Mikoška Josef (Z,H)

1741

½

-

½

1571

Babiš Zdeněk (Z,k)

Zátopek Oldřich (Z)

1776

1

-

0

1412

Janes Martin (Z)

Adámek Emil

1651

1

-

0

1371

Bravanský Lukáš (Z,H)

Trifonov Daniel

1244

0

-

1

1243

Bohdal Karel

Golich Jaroslav

1587

0

-

1

1372

Nebor Dominik

 

:

 

bulka    po

Poř.

Družstvo

V

R

P

Body

Skóre

Partie

1.

ŠK ASK Tatra Kopřivnice „C“

5

0

2

15

32.5

24

2.

TJ Mořkov „B“

4

2

1

14

32.5

25

3.

Nový Jičín „B“

4

1

2

13

30.0

21

4.

TJ Fulnek

3

2

2

11

33.5

25

5.

Spartak Bílovec

2

0

5

6

19.5

13

6.

TJ Frenštát „B“

0

1

6

1

20.0

10

 


 

Křížová tabulka podle pořadí

Pořadí

Název družstva

1

2

3

4

5

6

1.

ŠK ASK Tatra Kopřivnice „C“

 

6

3

 

1

7

 

 

2.

TJ Mořkov „B“

2

5

 

 

4

 

 

4

3.

Nový Jičín „B“

 

 

 

4

5

5

 

4.

TJ Fulnek

7

4

 

4

3

 

6

 

6

 

5.

Spartak Bílovec

1

 

½

 

2

 

 

6.

TJ Frenštát „B“

 

4

3

 

2

 

 

 


 

Křížová tabulka podle losu

Los

Název družstva

1

2

3

4

5

6

1.

Spartak Bílovec

 

1

 

½

 

2

 

2.

Nový Jičín „B“

 

 

 

4

5

5

 

3.

ŠK ASK Tatra Kopřivnice „C“

7

 

 

 

6

3

1

 

4.

TJ Mořkov „B“

 

 

2

5

 

4

 

4

5.

TJ Fulnek

6

 

4

3

7

4

 

 

6

 

6.

TJ Frenštát „B“

3

 

 

4

2