Přebor bíloveckých škol 2018

TJ Spartak Bílovec oddíl šachu uspořádal 24.5.2018 další ročník přeboru dětí bíloveckých škol v šachu. Turnaje, který se hrál švýcarským systémem na 6. kol, se zúčastnil rekordní počet šachistů - 20!
Poháry za vítězství v turnaji si tentokrát odnesli bratři Bravanští, z nichž starší Michal z bíloveckého gynmnázia získal plný počet 6. bodů. Oba mladí šachisté patří k nejlepším i jako hráči základní sestavy Bílovce v Okresním přeboru družstev, kde jsme skončili na druhém místě za Novým Jičínem B.
Za Bravanským Lukášem ze ZŠ Komenského rovněž s pěti body se umístil Kovačič František z gymnázia, za ním pak další hráči gymnázia Vodný Antonín, Širůček Ondřej a Klepáč Matěj se čtyřmi body. Potěšitelné je, že se turnaje zúčastnily i dvě dívky - Havlíčková Kristýna a Štenclová Kateřina. Na závěr  je třeba říci, že všichni zájemci o šachy, a nejen ze zúčastněných hráčů, mohou přijít na pravidelné tréninky do naší klubovny vždy ve čtvrtek od 16 hodin a v případě zájmu se zaregistrovat do našeho šachového oddílu!
Fotky z turnaje jsme zařadili do Fotogalerie...